čtvrtek 18. června 2015

V knihovně přibylo......                  několik knížek !!!

............a tentokrát jsou to pro mne takové "poklady" :-)) Na Ditu P. jsem měla zálusk už delší dobu,ale nějak jsem se k ní nedostala.Když jsem zjistila,že vychází druhý díl tak jsem honem zakoupila ten první :-)))
Možná už jsem se zmínila,že jsem celkem propadla SMOOTHIE,takže ke koupi dvou knížek o tomto "nápoji" jsem se ani přemlouvat nemusela.
No a poslední knihu plnou skvělých receptů Lahodně s Ellou jsem objevila kdesi na blogu a po prolistování v knihkupectví .....,však víte-s knížkama to mám opravdu tak,že jak tam vlezu.... :-)))


 Smoothie není jediná věc které jsem v posldení době propadla. Po asi ročním váhání jsem před pár týdny objednala svou první "farmářskou bedýnku" plnou skvělé čerstvé zeleniny. Od té doby objednáváme pravidelně každý týden a zrovna včera dorazila další zásoba. Tentokrát jsem ale zeleninku ještě měla,takže včera dovezl "farmář" bedýnku OVOCNOU. Vyfotit jsem ji nestihla,jelikož jsme se hned pustili do jahod,které opravdu VONÍ po jahodách,broskve jsou broskvové.....prostě OVOCNÉ OVOCE!
                                                    
                                          Takže tady foto z minulých závozů Mějte fajn zbytek pracovního týdne (u nás prší! )

Martina


Žádné komentáře:

Okomentovat